info@uykusaatii.com

Güven Paketi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Güven Paketi
Güven Paketi

6 ay – 6 yaş arasında ki destek ile uyuyan bebeklerimize, desteksiz, anne ve bebek bağı odaklı, sağlıklı uyku alışkanlığının kazandırılmasının amaçlandığı Güven paketimiz, yaklaşık 2 saat civarında süren ve online Google meet üzerinden yapılan tanışma görüşmesi ile başlamaktadır. Bu görüşmede, size göndereceğimiz linklerdeki ‘’Aile Bilgi Formu ile Uyku Güncelerini’’ nde yer alan bilgiler ışığında bir görüşme yapılır.

Ayrıca görüşmede;
• uyku hijyeninin nasıl sağlanacağı,
• uyku rutinleri oluşturma,
• beslenme-uyku düzeni,
• uyku arkadaşı edindirme,
• en sağlıklı ve size uygun yöntemler, bu yöntemlerin süreleri ve sonuçları hakkında detaylı görüşülür.

Görüşme sonunda bebek ile anneye özel bir plan oluşturulur. Mutabık kalınması ardından sağlıklı uyku alışkanlığı süreci başlar.

3 hafta sürecek olan danışmanlığımızda ilk hafta her gün telefon görüşmesi yapılır ve süreç bu şekilde takip edilir. İkinci haftadan itibaren görüşmeler haftada 3 (Pazartesi-Çarşamba-Cuma) defa olacak şekilde, (ihtiyaca göre günlerde değişiklik yapılabilir) devam eder.

Danışmanlık boyunca her gün günce takibi yapılmakta ve whatsapp desteği verilmektedir.

Uykunun bütünsel bir bakış açısı ile 360 derece değerlendirildiği, anne bebek bağı her zaman ön planda tutularak yöntemlerin belirlendiği ve annenin bu konuda her daim desteklendiği bir yaklaşım ile bebeklerinizi/çocuklarınızı ve tabi ki sizleri sağlıklı uykulara kavuşturuyorum.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
TEK SEANS PAKETİ
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
İLK ADIM PAKETİ
Güven Paketi
Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi Arayın