info@uykusaatii.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Gülde Gül

1977 İzmir doğumludur. İktisat fakültesi mezunu olan Gülde Gül aynı zamanda Çocuk Gelişimi son sınıf öğrencisidir. Oyun terapisi, filial terapi, uyku terapisi, pedagoji okulu, yaratıcı drama, akıl-zeka oyunları, öğrenci koçluğu, montesorri, objektif testler eğitimlerini tamamlamıştır. 2 çocuk annesidir. Çocuklarında besin alerjisi, reflü ve kolik olan Gülde Gül,  çocuklarındaki uyku problemlerini düzeltebilmek için çok fazla araştırma yapmıştır.

Türkiye’de “uyku koçluğu”nu layığı ile yapan Seride Samurkaş’ın kurmuş olduğu “Uyku Meleği Koçluk Akademisi”nden, tüm dünyada “The Sleep Lady” olarak tanınan Kim West’in “Gentle Sleep Coach” eğitimini almıştır. 2021 yılında sertifikasını almış olan Gülde Gül, Türkiye ‘de eğitim almış ilk uyku koçlarındandır.

Gentle Sleep Coach programı Dünya’da en zengin çözüm içeriğine sahiptir. 0 – 6 yaş aralığında ki çocuklara sağlıklı uyku alışkanlığı kazandırılmasının ne kadar önemli ve gerekli olduğuna, sağlıklı bir uykunun bebek/çocuk gelişiminde büyük rol oynadığına, aynı zamanda ebeveynlerin de bebekleri/çocukları ile daha sağlıklı ilişkiler kurmaları için kaliteli ve yeterli miktardaki uykuyu almış olmaları gerektiğine dikkat çeken Gülde Gül, bütünsel bir yaklaşım ile her bebek/çocuk için özel çözümler üretmektedir.

Düzenli ve kaliteli uyku herkesin hakkıdır.

Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi Arayın